Hakkımızda

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla Türkiye’nin lider markalarından biri olan Marmara Seafood, su ürünlerinde şeflerin vazgeçilmez tercihi olmaya devam ediyor.

Sudan çıkan kaliteyle beş yıldızlı lezzetleri şeflerin mutfağına taşıyan markamız, modern tesisiyle Türkiye genelinde bir servis ağına sahip.

Özellikle Türkiye piyasasında yeni olan ürünleri ev dışı tüketim sektöründeki işletmelerin menülerine dâhil etmeyi hedefleyen firmamızın skalasında; Alaska king crab, blackcod, Şili levreği, snow crab meat, soft-shell crab, saku tuna, scallops chilean seabass, tarak balığı gibi alışılmışın dışında ürünler yer alıyor.

Firmamız, İstanbul Avcılar’da yer alıp ve 1500 metrekare kapalı alana, 150’şer metrekarelik 2 soğuk hava deposuna ve taze ürün işleme alanlarına sahiptir.

Gezici Su Ürünleri’nin çatısı altında yer alan markası Marmara Seafood, Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Oteller, tatil köyleri, restoran zincirleri, hipermarketler, grosmarketler gibi ev dışı tüketim sektörüne çok çeşitli su ürünleri sunan Marmara Seafood, istikrarlı yönetimi ve özverili çalışanları ile günden güne gelişerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Benimsemiş olduğumuz seçkin hizmet anlayışı ile kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize sunduğumuz Marmara Seafood markamızın geniş ürün skalasında; karides, kalamar, ithal midye, ahtapot, somon mamulleri, deniz levreği ve diğer birçok su ürünleri yer almaktadır.

Ardında 35 yıllık bir tecrübe yatan Marmara Seafood Genel Müdürümüz Hüseyin Gezici, bu konuda, uzmanlaşmış bir know-how’a ulaşıldığını ifade ediyor. “Portföyümüzde hem donuk hem de taze ithal ve yerli ürünler mevcut”

Hem donuk hem de taze ürünlerin satışını gerçekleştirdiklerini söyleyen Gezici, karides, kalamar, ahtapot gibi çok geniş bir yelpazede ürün ithalatı da yaptıklarını belirtiyor.

Dünyanın 10 bölgesinden ithal ürünleri temin ettiklerine değinen Gezici, “Özellikle Türkiye piyasasında yeni olan ürünleri ev dışı tüketim sektöründeki işletmelerin menülerine dâhil etmek istiyoruz.

Alaska king crab, blackcod, Şili levreği, snow crab meat, soft-shell crab, saku tuna, scallops chilean seabass, tarak balığı gibi ürünlerin hepsi portföyümüzde mevcut.

Su ürünlerinde şeflerin tercihi olan ürünleri getiriyoruz. Toplamda 150 çeşit ürünümüz var ve bunlardan 130’u daima stoklarımızda mevcut olur, ancak şeflerimizin özel istekleri sonucu da ürün ithalatı yapıyoruz.

Bangladeş ve Hindistan bölgelerinden ürünleri ithal ediyoruz. Endonezya’dan ahtapot, Norveç’ten somon, Alaska’dan black cod, Şili’den kabuklu midye ve levrek getiriyoruz.

Ürünlerimizin hepsi yasal ve belgeli olarak geliyor. İthal ettiğimiz ürünlerin çoğu Türkiye’ye ilk bizim getirdiğimiz ürünlerdir. Bu ürünleri piyasaya yeni yeni sokuyoruz.
Alışılmışın dışında ürünler getirmeyi tercih ediyoruz. Bizi farklı kılan yönümüzün bu olduğunu düşünüyoruz. Ürünlerimiz, şeflerin mutfaklarında farklılık yaratabileceği ürünlerdir.

Yukarı